hakkımızda

background
ZBmakina

ZB Makina her zaman en uygun fiyat ve en kaliteli ürün politikasıyla hizmetinizde. 01.01.2016 yılında kurulan ZB Makina her türlü endüstriyel makina tasarım ve imalatı ile yem sektörüne hizmet vermektedir.

ZB Makina olarak her zaman sizlere en iyi hizmeti vermek için caba sarfetmeye gayretle devam etmekteyiz. Çağın teknolojinin en üst ve en donanımlı materyal uygulamalarını profesyonel ekibimizle siz değerli müşterilerimize ulaştırmayı hedefledik.

ZB Makina

Sizinle daha iyi iletişime geçebilmek için web sitemizi de oluşturduk. Web sitemiz üzerinden bizimle temasa geçebilirsiniz.

ZB Makina yakın zamanda Türkiye ve ardından tüm Dünya’ya iş ve üretim yapmak üzere açıktır. ZB Makina dünyanın en iyi firmaları arasına girmek için çalışmaktadır. Bu uzun serüvenimizde yanımızda olduğunuz ve bize güvendiğiniz için sonsuz teşekkürler…


VİZYONUMUZ

Modern Endüstri ile Sanayi Makinaları ve ekipmanları imalatında ; Türkiye ve Dünyadaki ülkelere yayılarak Global olmak ve tüketici beklentilerinin hep önünde olma stratejisiyle, farklı formatlarda hizmet vererek tüketicinin en yakın çözüm ortağı , desteği olmaktır. MİSYONUMUZ

Yurt içi ve yurt dışında, müşteri odaklı, insana, topluma ve çevreye duyarlı, güvenilir olduğu kadar yenilikçi ve verimli yapısı ile imalat kalitesini ileriye taşımada öncü rol üstlenmek; çalışanlarına,iş ortaklarına ve hissedarlarına uzun ömürlü ve tatmin edici getiriyi sağlamak, büyüme ve operasyonel kârlılıkta sektör liderliğini yakalamaktır..
Değerlerimiz;
Dürüst, şeffaf ve etik,
İnsana saygılı,
Çevreye duyarlı,
Yaratıcı ve yenilikçi,
Müşteri odaklı,
Çalışanlarının gelişimini destekleyen,
Takım çalışmasına önem veren.

Kaliteli Hizmetin Doğru Adresi

Mağazadan Galeri