ZB MAKİNA - Bakım, Onarım, Yedek Parça - Hızlı Menü

İletişim

Hakkımızda

Bakım, Onarım ve Yedek Parça konusunda uzman ZB Makina!

Fabrikanız için en iyisini mi arıyorsunuz?

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Kurulduğu günden bu yana kaliteli hizmet anlayışını benimseyen ve ön planda tutan ZB Makina, deneyimli kadrosu, dinamik yapısı ile sektöründe sürekli lider durumda olmayı hedeflemiştir.

Tecrübeli ekibimiz ile kaliteli bir deneyim için buradayız!
Gelecekteki tüm faaliyetlerinde aynı misyon ve vizyonun gereklerini titizlikle yerine getirecek, yeni teknojilerin gerçekleştirilmesine ve satışına öncülük edecektir.

ZB Makina yakın zamanda Türkiye ve ardından tüm Dünya’ya iş ve üretim yapmak üzere açıktır. ZB Makina dünyanın en iyi firmaları arasına girmek için çalışmaktadır. Bu uzun serüvenimizde yanımızda olduğunuz ve bize güvendiğiniz için sonsuz teşekkürler…ZB Makina

Misyonumuz

Yurt içi ve yurt dışında, müşteri odaklı, insana, topluma ve çevreye duyarlı, güvenilir olduğu kadar yenilikçi ve verimli yapısı ile imalat kalitesini ileriye taşımada öncü rol üstlenmek; çalışanlarına,iş ortaklarına ve hissedarlarına uzun ömürlü ve tatmin edici getiriyi sağlamak, büyüme ve operasyonel kârlılıkta sektör liderliğini yakalamaktır..

Vizyonumuz

Modern Endüstri ile Sanayi Makinaları ve ekipmanları imalatında ; Türkiye ve Dünyadaki ülkelere yayılarak Global olmak ve tüketici beklentilerinin hep önünde olma stratejisiyle, farklı formatlarda hizmet vererek tüketicinin en yakın çözüm ortağı , desteği olmaktır.

İletişim Kurun

Yardıma mı İhtiyacınız Var ?

Bizi Arayın, Alanında Uzman Ekibimiz Sizlere Yardımcı Olsun!